Pregnancy +

Sağlık Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 176,9 MB
  • Version 5.0.5
  • Dil Türkçe
  • Firma Sağlık ve Ebeveynlik Ltd.
Pregnancy hamileliğinizin her anını cep telefonunuzdan takip etmeniz konusunda sizlere yardımcı olacak bir mobil uygulamadır.

Şüphesiz ki dünyanın en güzel duygularından biri olarak görülen hamilelik döneminizi IOS  cep telefonunuzdan güvenilir bir şekilde takip edebilirsiniz. IOS işletim sistemi bulunan cep telefonunuza indireceğiniz Pregnancy mobil uygulaması sizlere bebeğinizin her ay ki görünümü sunuyor. Ultrason kadar belirli şekiller olmasa bile detaylı bilgiler ile sizleri bilgilendirmek amacıyla geliştirilmiş olan Pregnancy mobil uygulaması ile sizde hamileliğinizi takip altına alın. 

Günlük gebelik bilgisi, renk ve tarama görüntüleri, kişisel günlük, gebelik ağırlık günlüğü, birbirinden farklı bebek isimleri ve daha bir çok bilgiye ev sahipliği yapan Pregnancy mobil uygulaması tüm anne adaylarını memnun edecek bir uygulamadır. Hamileliğinizi takip altında ve sağlık içerisinde geçirmek için mobil cihazınızdan faydalanabilirsiniz.

Pregnancy uygulaması alanında uzman bir doktorun tavsiyesi üzerine hamile kadınlara fayda sağlamak ve onların bu süreçlerini daha rahat geçirmeleri amacıyla geliştirilmiştir. Hamileliğinizi takip altında geçirmek isterseniz sizde Pregnancy mobil uygulamasına ücretsiz sahip olabilir ve minik bebeğinizle birlikte kendinizi uygulama içerisinden takip altına alabilirsiniz. 

Pregnancy + indir